UV digitální tisk

Zpět na úvodní stranu

Popis:

Nabídka tiskových technologií s UV inkousty vytvrzovanými LED zářením se na trhu neustále rozšiřuje. Na tento trend zareagovala firma MUTOH uvedením nové řady tiskáren VJ-1626UH a VJ-426UF se zaměřením na speciální a průmyslové aplikace.

Charakteristika produktu

Kompaktní A3+ desková tiskárna s integrovaným vakuovým stolem. Je určena pro přímý tisk široké škály pevných médií, včetně 3D objektů, do tloušťky 70 mm. Vytvrzování inkoustu na povrchu tiskového materiálů probíhá pomocí UV LED lamp. Mezi výhody hlavní výhody patří nízká spotřeba elektrické energie a potisk médií citlivých na teplo. Velkým benefitem je absence VOC látek při produkci.
Tiskárna se nabízí ve dvou barevných konfiguracích
        - CMYK
        - CMYK+bílá+lak

Základní parametry:

        - Max. rozměr média 483mm x 329mm
        - Max. tiskový rozměr 473mm x 319mm
        - Tloušťka média do 70 mm
        - Hmotnost média do 4kg
        - Vytvrzování inkoustu: LED Long live (14.250 h)

Tisková hlava

Drop-on-demand Micro Piezo Inkjet hlava využívá technologii proměnlivé velikosti tiskového bodu v kombinace s patentovanou tiskovou technologií Mutoh (i ). Hlavní předností tiskové hlavy nové generace je vyšší frekvence vystřelování kapičky inkoustu, rozsah variabilní tiskové kapky od 3,5 do 35 pl, projevující se nárůstem kvality a produkční rychlosti tisku.

Aplikace

MUTOH ValueJet VJ-426UF produkuje grafické výstupy ve vysoké kvalitě. Je určený pro výrobu návrhů produktů a jejich prototypů, potisk dárkových předmětů, suvenýrů, ocenění v menších sériích, speciálních průmyslových výrobků, jejich etiket, štítků apod.